Dnes je středa 30.09.2020

V Sedlčanech došlo k nehodě - policisté hledají svědky

datum: 09.09.2020
autor: VM

Policie hledá svědky dvou autonehod, z nichž jedna se stala v Sedlčanech. Pomozte je objasnit.

Dne 28. srpna se stala po půlnoci nehoda v Sedlčanech. Osmadvacetiletý řidič jel s vozem značky Škoda Octavia ve směru od Kosovy Hory po silnici I/18. V Sedlčanech při průjezdu kruhovým objezdem nezvládl řízení, při odbočení doprava do Sedlecké ulice přejel na ostrůvek uprostřed vozovky. Poškodil přitom obrubník a narazil do dopravní značky. Tuto nehodu však nenahlásil a z místa odjel. Dále pokračoval v jízdě na Komenského náměstí, kde nerespektoval značku „Zákaz vjezdu všech vozidel“, přejel do protisměru, kde zaparkoval. Odtud pak šel do místního baru. Nehodu nahlásil až ráno, když u jeho auto stáli strážnici městské policie. Ti u něj při dechové zkoušce naměřili 0,8 promile alkoholu. Policisté žádají svědky, kteří by mohli objasnit, za jakých okolností a v kolik hodin došlo k dopravní nehodě, či jestli viděli dané vozidlo parkovat na Komenského náměstí v Sedlčanech, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 503 (251).

 

Další nehoda se stala dne 24. srpna v 14:48 hodin. V Příbrami v ulici Edvarda Beneše došlo ke střetu motocyklu a chodce. Motorkář jel ve směru od ulice 28. října do Školní ulice, kdy na křižovatce zastavil u přechodu pro chodce, aby umožnil chodcům bezpečně přejít. Následně mu po rozjetí 23 metrů za přechodem měla vběhnout do jízdní dráhy z pravé strany chodkyně. Tu s  vážný poraněním poté převezla sanitka do nemocnice. Policisté žádají svědky, kteří nehodu viděli nebo je zachytili na kamery ve svých vozech, aby se ozvali na linku 158 nebo na telefon 974 879 503 (251).

 

zdroj: Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Pozor na nálezy munic - policie vyzývá k opatrnosti!

Opakovaný nález munice, krádež v restauraci a nehoda nákladního auta s motorkou. Více v článku.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti

Prodloužený víkend na zámku v Mníšku nabídne zábavné i poučné programy pro děti, otevřeno bude i na sváteční pondělí 28. září.

Přijďte do muzea v Sedlčanech na výstavu! Svátek seniorů se odkládá Mistři Evropy a ČR se sjedou na dřevorubeckou show!
Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku! Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku!

Příbramský skatepark je místem, které je vyhledávané i mezi špičkovými skateboardisty. Svědčí o tom fakt, že Příbram je jednou ze tří zastávek při unikátní tour českých skateboardových reprezentantů.

V Benešově se uskuteční Mistrovství ČR ve StreetWorkoutu Rallycross Cup opět v Sedlčanech! Fotbalisté Tatranu Sedlčany zvítězili v přípravném utkání!
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední