Dnes je sobota 23.03.2019

V Líchovech bude soutěžit i retrívřice Stella manželů Gottových (video)

datum: 12.08.2014
autor: red

Jediný závod svého druhu v České Republice se uskuteční v pátek 15. srpna v bezbariérovém pobytovém středisku společnosti PROSAZ na Bučilech u Líchov.

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené, letos poprvé pořádá pro své klienty, lidi s těžkými handicapy a jejich psí pomocníky, otevřený závod v poslušnosti. Závodu se zúčastní i zlatý retriever Stella Karla a Ivany Gottových. Fenku povede Zuzana Daušová – ředitelka Helppes, která má fenku ve výcviku.

 

 

Závod se uskuteční v bezbariérovém rekreačním středisku společnosti PROSAZ Líchovy u Sedlčan. Vše vypukne 15. srpna v 9 hodin dopoledne. Závodu se zúčastní 11 závodníků s handicapem a dva zdraví psovodi. Jak si psí slečna Gottová bude vést mezi takovou konkurencí? Dokáže porazit Mistra ČR ve výkonu asistenčních psů 2014 - labradora Bertíka?

 

Závod je součástí bohatého programu rekondičně-integračního pobytu, kterou každoročně pořádá Neziskovka roku 2013, obecně prospěšná společnost Helppes, pro svoje klienty. Letos se pobyt koná od 9. do 17. srpna právě v Líchovech.


Ilustrační foto: Archiv Helppes

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie

Diskuse

12. 8. 2014 21:15:32
Verry
Reagovat Nahlásit nevhodný obsah
Jménem obecně prospěšné společnosti Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené a jejích klientů moc děkuji za pozvání veřejnosti z okolí Líchov na tuto ojedinělou akci :)
Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení

bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-300x250.jpg

Dvacetiletá dívka pod různými legendami lákala na mužích peníze Dvacetiletá dívka pod různými legendami lákala na mužích peníze

Nyní je ve vazbě a čeká ji soud. Za obdobnou trestnou činnost byla přitom letos v lednu podmíněně odsouzena na 2,5 roku. Protože ale podvody páchala opakovaně, lze očekávat, že jí tentokráte soud uloží trest nepodmíněný. Za mřížemi by tak mohla strávit 2 až 8 let.

Když příroda ukáže svou sílu Panika na Facebooku. Osádka bílé dodávky má lákat děti na bonbóny Muž se rozhodl hlídce ujet, byl obviněn ze tří trestných činů
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední