Dnes je pátek 22.11.2019

V Líchovech bude soutěžit i retrívřice Stella manželů Gottových (video)

datum: 12.08.2014
autor: red

Jediný závod svého druhu v České Republice se uskuteční v pátek 15. srpna v bezbariérovém pobytovém středisku společnosti PROSAZ na Bučilech u Líchov.

Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené, letos poprvé pořádá pro své klienty, lidi s těžkými handicapy a jejich psí pomocníky, otevřený závod v poslušnosti. Závodu se zúčastní i zlatý retriever Stella Karla a Ivany Gottových. Fenku povede Zuzana Daušová – ředitelka Helppes, která má fenku ve výcviku.

 

 

Závod se uskuteční v bezbariérovém rekreačním středisku společnosti PROSAZ Líchovy u Sedlčan. Vše vypukne 15. srpna v 9 hodin dopoledne. Závodu se zúčastní 11 závodníků s handicapem a dva zdraví psovodi. Jak si psí slečna Gottová bude vést mezi takovou konkurencí? Dokáže porazit Mistra ČR ve výkonu asistenčních psů 2014 - labradora Bertíka?

 

Závod je součástí bohatého programu rekondičně-integračního pobytu, kterou každoročně pořádá Neziskovka roku 2013, obecně prospěšná společnost Helppes, pro svoje klienty. Letos se pobyt koná od 9. do 17. srpna právě v Líchovech.


Ilustrační foto: Archiv Helppes

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie

Diskuse

12. 8. 2014 21:15:32
Verry
Reagovat Nahlásit nevhodný obsah
Jménem obecně prospěšné společnosti Helppes - Centrum výcviku psů pro postižené a jejích klientů moc děkuji za pozvání veřejnosti z okolí Líchov na tuto ojedinělou akci :)
Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední