Dnes je neděle 09.08.2020

Šťastní výherci soutěže „Sedlčany krásné, Sedlčany mé”

datum: 06.05.2017
autor: Jiří Matouš ml.

V posledních dnech došlo k předání výher za fotosoutěž „Sedlčany krásné, Sedlčany mé” v prodejně sponzora soutěže Perous. Výherci nám poskytli při předání krátké rozhovory.

Výherkyně prvního místa paní Markéta Brejchová, Sedlčany, (hlavní foto článku) obdržela poukaz 500,-Kč na nákup drogerie a dobrot z Německa a Rakouska v obchodě Perous.

V rozhovoru nám uvedla, že soutěží moc ráda, ale že moc nevyhrává. Když už se poštěstí, tak je to nějaká drobnost. Výhra v naší soutěži je pro ni zatím největší. Sponzory naší soutěže, Perous a Iva Hendrychová Rekondiční masáže, baňkování, reflexní masáže, zná, ale zatím je nenavštívila. Čtenářům vzkázala: „Soutěžte také, je to super”.

 

Paní Jana Dědová, která se umístila na druhém místě, obdržela poukaz 300,-Kč na masáž u Ivy Hendrychové Rekondiční masáže, baňkování, reflexní masáže. Pověděla nám, že zatím ještě nikdy nevyhrála a ani se do soutěží moc nezapojuje. Na masáže chodí, ale u paní Hendrychové ještě nebyla a tak ji ráda vyzkouší. Perouse zná, ale ještě jeho obchod nenavštívila. Podpořila nás ve snaze pořádat více soutěží a nápad na tuto soutěž se jí líbil.

 

Z rozhovorů plyne, že bychom v Sedlčanech měli dát zvědavosti větší průchod a nové obchůdky a služby v Sedlčanech více zkoušet. Přece jen není jich v naší kotlině tolik.

 

Vzhledem k pozitivní odezvě určitě v blízké době přichystáme další soutěž.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
V opilosti naboural BMW, policie hledá svědky

Policisté pátrají po svědcích autonehody.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Policejní honička i nehoda se zraněním Policejní honička i nehoda se zraněním

Jak se později ukázalo, řidič, který ujížděl policii, měl k tomu své důvody. A nehodu se zraněním způsobila únava a slunce.

Milion korun za střet s Bugatti na Sedlčansku! Krádež šperků i útěk z dětského domova Nelichotivý fenomén na Sedlčansku: Řízení pod vlivem drog
Reklama
Závod FIA Zóny Střední Evropy v Rallycrossu Závod FIA Zóny Střední Evropy v Rallycrossu

O víkendu 1. a 2. srpna se na sedlčanskou kotlinu opět po roce vrací závod FIA Zóny Střední Evropy v Rallycrossu. A startovní listina slibuje letos velmi zvučná jména a vysokou obsazenost v jednotlivých divizích s mezinárodní účastí. A to nejen z důvodu velkého počtu zrušených zahraničních závodů.

Již zítra tradiční závod Sporten Dark Snow Dakar 2019: Macík a Brabec se těší na písečné peklo. Užijí si ho s tatínky (VIDEO) Macík s Brabcem na startu Rallye du Maroc
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední