Dnes je pondělí 20.03.2023

Soupiska turistických pochodů pro rok 2017

datum: 29.03.2017
autor: Jiří Matouš ml.

Turistická sezóna sice nekončí ani v zimě, nejvíce pochodů se ale stejně pořádá na jaře, v létě a na podzim. Přinášíme Vám proto výpis pochodů v roce 2017.

8.4. Středočeská šedesátka

15.4. Pro velikonoční vajíčko 37.

16. 4. 2017 - Velikonoční výšlap „Po Brzině do Brziny“

22. 4. 2017 - Pochod Hory doly Počepice

29.4. Sukovou stezkou

6.5. Za květenou Bílých skal

8. 5. 2017 - Kamýcká šlápota

20.5.2017 – Pochod Praha-Prčice

Otvírání studánek – neurčený termín

27.5. Japonská zahrada - Oleško

28. 5. 2017 - Otvírání 12. cyklistické sezony na Sedlčansku

17.6. Pochod k Padrťských rybníkům za kvetoucími kosatci a orly skalními

1.7. Putování po břehu Lužnice z Bechyně do Tábora

29. 7. 2017 - Kolem s kolem – Počepice

9. 9. 2017 Pochod 9999m okolo Kosovy Hory

Osečanská šlapka

Pochod krajem kamenů – Petrovicko

7. 10. 2017 - Pochod noční tmou – Počepicko

 

Některé další pochody ještě nebyly vyhlášeny. Je tedy možné, že další termíny doplníme v průběhu roku. Nenašli jste v seznamu svůj oblíbený pochod, pochod ve svém okolí nebo jinou zajímavou akci? Napište nám na email redakce@sedlcanske-noviny.cz a kdy a kde se pořádá a my ji přidáme do seznamu!

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední