Dnes je čtvrtek 04.06.2020

Sedlčanský Pegas oslavil osmnáctiny

datum: 23.12.2013
autor: red

Konec prosince je tradičně časem bilancování a předvánočních setkání. Nejinak postupovali členové softballového klubu Pegas ze Sedlčan. Jejich posezení v neděli 22. prosince však nebylo jen tak obyčejným setkáním – klub totiž v letošním roce oslavil osmnácté narozeniny.

Setkání současných i bývalých dospělých softballistů předcházela schůzka dětských hráčů a jejich rodinných příslušníků. Restauraci sedlčanského bowlingu tak na několik hodin zaplnily desítky softballistek, softballistů a jejich příznivců nejrůznějšího věku.

 

Vedení Pegasu při této příležitosti vydalo pro všechny hráče poprvé sportovní klubovou ročenku. K nalezení v ní je soupis všech současných aktivních hráček a hráčů, sportovní výsledky všech týmů i přehledy investičních akcí a komentáře k letošním, pro klub tragickým, povodním.

 

Zleva: J. Breník, J. Bohůněk a H. Stejskal

Na snímku tři výrazné osobnosti sedlčanského softballu, v tuto chvíli již neaktivní členové Pegasu: vlevo Jaroslav Breník, již dlouholetý extraligový hráč a reprezentant ČR, v družném objetí se zakladateli klubu - Josefem Bohůňkem a Hynkem Stejskalem.

 

Jménem redakce Sedlčanských novin.cz blahopřejeme klubu k dovršení dospělosti a přejeme mnoho sportovních úspěchů v roce 2014. Zároveň se těšíme, že Pegas bude pokračovat ve výborném nápadu - v započaté tradici vydávání klubových ročenek v upomínku na sportovní činnost.


FOTO: Sedlčanské noviny.cz

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední