Dnes je středa 30.09.2020

Sedlčansko: Přibývá nehod na motorce!

datum: 16.09.2020
autor: VM

Několik zranění a škoda přesahující stovky tisíc korun. To je bilance nehod na motorkách. Více v článku.

Dne 8. září havaroval v odpoledních hodinách v Milíně 22letý motocyklista. Začala ho předjíždět 40letá řidička s osobním vozidlem, když byla vedle motocyklu, tak si všimla, že dotyčný dal blinkr vlevo a začal odbočovat. Žena se snažila srážce zabránit, začala intenzivně brzdit a strhla řízení vlevo, kdy narazila do sloupu veřejného osvětlení a do betonové zdi. Motorkáře převezla sanitka do nemocnice se středně těžkým zraněním. Hmotná škoda byla stanovena na 50 tisíc korun.

 

Následující den 9. září chvíli před polednem se stala nehoda v Nádražní ulici v Sedlčanech. Jednašedesátiletý muž jedoucí na motorce odbočoval z vedlejší komunikace na hlavní a nedal přitom přednost v jízdě jinému motorkáři. Ten byl následně s lehkým poraněním transportován do nemocnice k ošetření. Jak se ukázalo, viník nehody měl pozitivní test na alkohol. Další jízda mu byla zakázána a na místě mu byl odebrán řidičský průkaz. V tomto případě činila škoda 78 tisíc korun.

 

Dne 9. září ve večerních hodinách pak došlo k další nehodě v katastru obce Osečany. Jednatřicetiletý motocyklista při průjezdu zatáčkou uvedl motocykl do smyku, následně upadl na vozovku a přejel do protisměru, kde se střetl s osobním automobilem. Muž utrpěl poranění dolní končetiny. Způsobená škoda byla ve výši 115 tisíc korun.

 

Dne 11. září došlo v ranních hodinách mezi obcemi Sedlčany a Cholín ke střetu osobního vozidla a lesní zvěře. Srna poté odběhla mimo komunikaci. Ke zranění osob nedošlo. Hmotná škoda byla vyčíslena na 15 tisíc korun.

 

Zatím nezjištěný zloděj se vloupal dne 12. září odpoledne do vozidla, které bylo zaparkované u mostu na Cholíně. Ze zavazadlového prostoru ukradl rybářské vybavení v hodnotě šesti tisíc korun. Poškozením automobilu způsobil další škodu, která byla vyčíslena na tři tisíce korun.

 

zdroj: Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Pozor na nálezy munic - policie vyzývá k opatrnosti!

Opakovaný nález munice, krádež v restauraci a nehoda nákladního auta s motorkou. Více v článku.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti

Prodloužený víkend na zámku v Mníšku nabídne zábavné i poučné programy pro děti, otevřeno bude i na sváteční pondělí 28. září.

Přijďte do muzea v Sedlčanech na výstavu! Svátek seniorů se odkládá Mistři Evropy a ČR se sjedou na dřevorubeckou show!
Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku! Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku!

Příbramský skatepark je místem, které je vyhledávané i mezi špičkovými skateboardisty. Svědčí o tom fakt, že Příbram je jednou ze tří zastávek při unikátní tour českých skateboardových reprezentantů.

V Benešově se uskuteční Mistrovství ČR ve StreetWorkoutu Rallycross Cup opět v Sedlčanech! Fotbalisté Tatranu Sedlčany zvítězili v přípravném utkání!
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední