Dnes je pondělí 20.03.2023

Sedlčansko: Přehled dopravních nehod

datum: 10.06.2022
autor: VM

Jaký byl přelom května a června na silnicích v okolí Sedlčan? Čtěte v článku.

Osmnáctiletá řidička jela dne 29. května v odpoledních hodinách po silnici I/18 ve směru od Sedlčan na Příbram. V katastru obce Příčovy po projetí zatáčky dostala s vozem smyk, poté přejela vpravo mimo komunikaci, kde čelně narazila do vzrostlého stromu. Ke zranění osob nedošlo, hmotná škoda se však vyšplhala na čtyři sta tisíc korun.

 

V katastru obce Petrovice došlo dne 31. května odpoledne ke střetu osobního vozidla a lesní zvěře. Řidič jedoucí ve směru od Týnčan již nestihl na přebíhající zvěř zareagovat a narazil do ní. Vzniklá škoda byla stanovena na 80 tisíc korun.

 

Devatenáctiletého mladíka zastavila policejní hlídka dne 7. června v odpoledních hodinách v obci Kamýk nad Vltavou. Dotyčný nepředložil řidičské oprávnění, jak se ukázalo, ani ho nevlastní. Auto mělo téměř dva roky propadlou technickou kontrolu a navíc si ho vzal bez vědomí jeho majitele, tudíž neoprávněně užíval cizí věc.

 

Zatím nezjištěný pachatel vnikl dne 8. června během dopoledne do rodinného domu v Krásné Hoře nad Vltavou. Z vnitřních prostor odcizil šperky v hodnotě sto tisíc korun. Po zloději policisté pátrají.

 

V katastru obce Štětkovice vběhla dne 8. června v nočních hodinách do jízdní dráhy projíždějícímu vozidlu lesní zvěř. Řidič již nestačil zareagovat a srnu srazil. Usmrcené zvíře si následně převzal člen mysliveckého sdružení. Způsobená škoda byla vyčíslena na 80 tisíc korun.

 

zdroj: Monika Schindlová, komisař, P ČR

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední