Dnes je neděle 04.12.2022

Sedlčansko: Jaký byl první říjnový týden na silnicích?

datum: 11.10.2021
autor: VM

Během prvního týdne měsíce října zavinili řidiči na Sedlčansku nehody za více než dvě stě tisíc korun.

Dne 2. října došlo ve večerních hodinách v obci Vilasova Lhota k dopravní nehodě. Osmnáctiletý řidič nezvládl průjezd levotočivou zatáčkou, dostal s vozem smyk, poté vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do vrat, dále do oplocení pozemku a následně ještě do mostu. Motorista a jeho tři spolujezdci byli převezeni do nemocnice k ošetření. Hmotná škoda byla vyčíslena na 100 tisíc korun.

 

Devětačtyřicetiletý řidič nákladního vozidla havaroval dne 4. října dopoledne v obci Rovina. Při najíždění na hlavní silnici zachytil návěsem o oplocení domu a způsobil škodu ve výši 25 tisíc korun.

 

Škoda ve výši 20 tisíc korun vznikla při nehodě, která se stala dne 4. října navečer v Kamýku nad Vltavou. Osmatřicetiletý řidič osobního vozu couval na parkovišti a přitom narazil do pravé zadní části zaparkovaného automobilu. Přivolaní policisté u muže provedli dechovou zkoušku, která byla pozitivní, na displeji přístroje se objevila hodnota 1,2 promile alkoholu. Navíc se ukázalo, že dotyčný má platný zákaz řízení a nemá sjednané pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou provozováním motorových vozidel. Nyní se bude zpovídat z přečinu maření výkonu úředního rozhodnutí a ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

Dne 6. října ve večerních hodinách narazil v Dublovicích 40letý motorista do před ním stojícího osobního vozidla. Muž nedodržel bezpečnou vzdálenost za autem, jehož řidič zastavil kvůli zde probíhající opravě vozovky. S poraněním lehčího charakteru byl poškozený šofér převezen do nemocnice k vyšetření. Škoda činila 70 tisíc koroun.

 

zdroj: Monika Schindlová, komisař, P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední