Dnes je pondělí 18.02.2019

Příští týden bude 35 °C

datum: 25.06.2017
autor: TeMa

Příští týden nás čekají úmorné teploty, které dosáhnou až 35 °C.

Předpověď na pondělí 26.6.

V noci budou nejnižší teploty mezi 16 až 13 °C. Obloha bude v noci polojasná. Ve dne nás čeká polojasno až oblačno s ojedinělými přeháňkami. Nejvyšší teploty dosáhnou 25 až 28 °C a oblačnost začne k večeru ubývat.

Předpověď na úterý 26.6.

Ze západní do střední Evropy začne postupovat tlaková níže, po jejíž přední straně k nám bude proudit teplý vzduch z jihu. V úterý tak přes den dosáhnou teploty 29 až 32 °C. Obloha bude skoro jasná až polojasná, přechodně může být oblačno s ojedinělými přeháňkami nebo bouřkami. Nejnižší teploty v noci na úterý budou 14 až 11 °C.

Předpověď na středu 27.6.

Ve středu nás čeká neskutečných 32 až 35 °C. Přes den bude polojasno, může být ale až oblačno s přeháňkami a dokonce i silnými bouřkami. Nejnižší teploty v noci na neděli budou mezi 17 až 14 °C.

Pranostika: "Prší-li na Ladislava, déšť po sedm neděl trvá. Neprší-li na sedm bratří, pak jsou suché žně."

Sucho: Půda na Sedlčansku je zatím stále relativně dobře nasycená vodou a má dostatek vláhy, ale i tato statistika je na hraně. Sedlčany se pak nachází v oblasti s mírným až výrazným suchem. Nejhůře je na tom oblast kolem Sedlce-Prčice, kde je výjimečné až extrémní sucho.


Zdroj: ČHMÚ

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení

bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-300x250.jpg

Paní Marie oslavila v příbramské LDN 104. narozeniny Paní Marie oslavila v příbramské LDN 104. narozeniny

Mezi gratulanty se připojil i předseda představenstva MUDr. Stanislav Holobrada. Narodila se ještě před založením Československa, jehož výročí si v těchto týdnech připomíná veřejnost.

Na silnicích to bude „houstnout” Nejvíc se budou v létě opravovat silnice na Praze-východ, Kutnohorsku a Benešovsku TOPTRANS hledá zaměstnance
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední