Dnes je sobota 23.03.2019

Policisté pátrají po muži, který v Benešově poškodil vjezdovou závoru

datum: 19.02.2018
autor: Jiří Matouš ml.

Případ se stal v pátek 22. prosince loňského roku krátce po půlnoci. Dosud neznámý muž v ulici Pod Brankou v Benešově u nákladového vjezdu k jedné z budov úmyslně poškodil závoru tím, že ji zlomil. Škoda přesáhla pět tisíc korun a on je tak podezřelý ze spáchání trestného činu poškození cizí věci. Pokud by byl dopaden, mohl by v případě odsouzení strávit za mřížemi až jeden rok. Okolnostmi této události se už více než dva měsíce zabývají policisté obvodního oddělení Benešov, kteří po pachateli prozatím bezúspěšně pátrají. Pomoci by jim ale mohla široká veřejnost. Disponují totiž kamerovým záznamem z místa, na kterém je podezřelý velmi dobře zachycen.

 

Jedná se o muže ve věku mezi 20 až 30 lety, svalnatější postavy a kratších tmavých vlasů. V době činu měl na sobě světlé tričko s krátkým rukávem, v přední části s malým potiskem v oblasti hrudníku, světlé kalhoty a pravděpodobně plátěné boty. Na krku měl silnější kovový řetízek a na levém zápěstí hodinky.

 

Benešov pachatel

 

Jakékoliv poznatky k osobě tohoto podezřelého muže, anebo k okolnostem celého případu přijmou policisté obvodního oddělení Benešov osobně, anebo prostřednictvím bezplatné linky 158. Za pomoc a spolupráci děkujeme.

 

Zdroj a foto: Eva Stulíková, tisková mluvčí P ČR Benešov

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení

bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-300x250.jpg

Dvacetiletá dívka pod různými legendami lákala na mužích peníze Dvacetiletá dívka pod různými legendami lákala na mužích peníze

Nyní je ve vazbě a čeká ji soud. Za obdobnou trestnou činnost byla přitom letos v lednu podmíněně odsouzena na 2,5 roku. Protože ale podvody páchala opakovaně, lze očekávat, že jí tentokráte soud uloží trest nepodmíněný. Za mřížemi by tak mohla strávit 2 až 8 let.

Když příroda ukáže svou sílu Panika na Facebooku. Osádka bílé dodávky má lákat děti na bonbóny Muž se rozhodl hlídce ujet, byl obviněn ze tří trestných činů
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední