Dnes je středa 20.10.2021

Policie hledá svědky nehody v Sedlčanech! Pomozte je najít.

datum: 06.10.2021
autor: VM

Dopravní policisté prošetřují střet osobního auta s mužem, který šel po přechodu pro chodce. Nehoda se stala v neděli v Sedlčanech, kolem druhé hodiny odpoledne.

Příbramští dopravní policisté vyšetřují od 3. října 2021 dopravní nehodu - střet osobního vozu s chodcem - který se stal pět minut před druhou hodinou odpolední v Sedlčanech, v ulici Havlíčkova.

 

Podle všeho jel řidič osobním vozem VW Golf ulicí Havlíčkova, kdy za křižovatkou s ulicí U Kulturního domu ohrozil po přechodu jdoucího muže, který po střetu s vozem upadl na zem. Řidič Golfu okamžitě zastavil a snažil se spolu s dalšími nezúčastněnými osobami poskytnout zraněnému chodci první pomoc. Pomoc mu poskytovala i zdravotnická záchranná služba, která byla na místo přivolána. Muže pak po ošetření na místě transportoval do nemocnice ve Střešovicích záchranářský vrtulník.

 

Policisté nehodu stále prošetřují a o svědecké výpovědi žádají i osoby, které nehodu viděly a mohly by popsat nehodový děj. Informace k této nedělní nehodě, která se stala v Sedlčanech v odpoledních hodinách, lze policistům poskytnout na těchto telefonních číslech: 974 879 251, 974 879 503. Další možností je využití bezplatné tísňové linky 158.

 

zdroj: Monika Schindlová, komisař, P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Policisté řeší napadení spolužáků na základní škole v Sedlčanech

Příbramští policisté prověřují veškeré okolnosti, proč k napadení došlo. Šetření věnují náležitou pozornost.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Poslední letošní cyklo vyjížďku zakončí opékání špekáčků Poslední letošní cyklo vyjížďku zakončí opékání špekáčků

Na úterý 19. října je naplánována třetí a v letošním roce poslední delší společná cyklo vyjížďka s variantou odpočinku/zábavy pro děti.

Koloběžkáři ohrožují chodce - Jaká pravidla pro ně platí na silnicích? Říjnová výzva 10 000 kroků startuje! Bezpečný internet - rady pro rodiče!
Reklama
Macík s novým Arnoštem v Maroku zatím vítězí! Macík s novým Arnoštem v Maroku zatím vítězí!

Pilot týmu Big Shock! Racing Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem, mechanikem Davidem Švandou a novým kamionem pojmenovaným Arnošt zatím vedou v kategorii kamionů na Rallye du Maroc.

K dětskému hřišti a sportovnímu plácku přibyl Predator park FOTO: Martin Macík představuje Arnošta, posilu týmu Big Shock! Racing FOTO: Letos poslední Rallycross v Sedlčanech! Už tento víkend
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední