Dnes je neděle 22.10.2017

Pochodují do Prčic pro dobrou věc

datum: 17.05.2017
autor: Jiří Matouš ml.

Již za tři dny v sobotu se koná asi nejznámější český pochod Praha - Prčice. Ke správné věci inspiroval čtveřici dobrých lidí z Diakonie.

V Etiopii staví Diakonie mlýn na kukuřici pro chudé ženy. Ten jim ušetří čas, zajistí zdravější výrobu a přinese příjem do společné pokladny. Budova mlýna už stojí, ale na jeho dokončení chybějí prostředky.

 

A tak se rozhodla čtveřice zaměstnanců, že se zúčastní pochodu Praha - Prčice a rovnou nejdelší pěší trasy 70km. „My, čtveřice netrénovaných sluníčkářů z Diakonie, jsme se rozhodli jít nejdelší, 70 km trasu, na podporu stavby mlýna pro chudé ženy v Etiopii. Na dostavbu mlýna nám schází 28 000 Kč, proto chceme 20.května ujít společně 280 km a za každý kilometr získat od našich přátel a dárců stovku.”

 

Více informací a jaké jsou možnosti přispět naleznete zde http://diakoniespolu.cz/stories/stovku-za-kilometr-jdeme-spolu-pro-mlyn-v-etiopii/

 

Mlýn Etiopie

 

Zdroj a foto: Zdeňka Svobodová, Diakonie ČCE

http://diakoniespolu.cz/stories/stovku-za-kilometr-jdeme-spolu-pro-mlyn-v-etiopii/

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Sedlčanští senioři grilovali šéfa Sněmovny Sedlčanští senioři grilovali šéfa Sněmovny

Poměrně otevřená diskuse proběhla před pár dny v Domově Sedlčany. Na jedné straně zdejší obyvatelé, na straně druhé předseda Poslanecké sněmovny Jan Hamáček a také třeba exministryně školství Kateřina Valachová.

Poradna pro těžce nemocné a jejich blízké Semináře o dotačních příležitostech k energetickým úsporám Příbramská nemocnice je vzorem v paliativní péči
Reklama
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Mezinárodní zážitky v přírodě Mezinárodní zážitky v přírodě

Oddíl TOM Dumánci, jehož členové jsou původem ze Sedlčan, organizuje své historicky již třetí mezinárodní školení pro pracovníky s mládeží pod záštitou programu Erasmus+ – tentokrát na téma „outdoor activities”.

Holandsko křížem krážem, den třetí - Den Haag Holandsko křížem krážem, den druhý - v ráji tulipánů Video - ohňostroj na slavnosti Rosa
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední