Dnes je čtvrtek 07.07.2022

Oslavíme 35 let kapely E!E

datum: 05.05.2022
autor: VM

Česká punk rocková kapela E!E, která se zformovala koncem roku 1987 v Příbrami, letos oslaví úžasných 35 let. Od doby svého založení koncertuje prakticky bez přestání.

Není divu, že právě v Příbrami, konkrétně v Junior klubu, uspořádá svůj jubilejní koncert a pozve si i pár zajímavých hostů.

 

* čas: sobota 7. května od 14:00 – 22:00 hodin

* místo: Příbram, prostor před Junior klubem

* GPS: 49.6720342N, 14.0009608E

* Fb event: https://www.facebook.com/events/3298081710423574

 

Hosté:

* SPS - punková skupina, která vznikla v Praze v roce 1988,

* The Fialky - punk rocková skupina z Prahy založená v roce 2000,

* Totální nasazení – punk rocková kapela, která začíná roce 1990 ve Slaném,

* Volant – ska-punk rocková skupina, která má své počátky v Pardubicích v roce 1992,

* Přísun povolen – zrodila se v roce 2015 v Praze, od začátku ve stylu punk/rock.

 

Vstupenky:

- Ticketportal 250,- Kč

- na místě 300,- Kč

- pro novináře možno volnou vstupenku dojednat na MKC Příbram (kontakty níže)

 

K dispozici: bar, občerstvení, venkovní stánky, fotografování, merchendising

 

„Kapela E!E k Příbrami neodmyslitelně patří. Jsem nesmírně rád, že právě v našem příbramském Junioru můžeme uspořádat jubilejní koncert k 35 letům jejího fungování. V rámci této akce bude možno shlédnout ještě několik dalších hostujících kapel. Těšíme se na vás!“ řekl starosta města Příbrami Mgr. Jan Konvalinka.

"Jsme opravdu rádi, že právě v našem příbramském Junior klubu můžeme uspořádat jubilejní koncert kapely E!E, která je původem z Příbrami a koncertuje úctyhodných 35 let. Při té příležitosti rádi přivítáme také několik zajímavých hostujících kapel. Těšíme se na setkání se všemi příznivci," zve na tuto ojedinělou kulturní akci Vlasta Ševr, vedoucí Městského kulturního centra Příbram.

 

Pozvánku naleznete také zde.

 

zdroj: Městské kulturní centrum Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí?

Motocyklisté jsou při dopravních nehodách mnohem zranitelnější než řidiči ostatních vozidel. Nechrání je totiž žádná karoserie, bezpečnostní pás, ale pouze prvky pasivní bezpečnosti, které mají na sobě.

Den bezpečné Příbrami - už tento pátek! FOTO: Bezpečnostní akce a změny v pravidlech cyklistů Návykové látky značně ovlivňují schopnosti řidičů
Reklama
O Prokopské pouti bude J. A. Alis hájit březohorské stříbro před lapky O Prokopské pouti bude J. A. Alis hájit březohorské stříbro před lapky

Prokopská pouť v novodobé historii se na Březových Horách bude konat již po třiatřicáté. Na sobotu 2. a neděli 3. července je připraven bohatý program, při kterém bude otevřena inovovaná část hlavní expozice muzea.

Podívejte se na program KDJS a užijte si trochu kultury Jaká kultura nás čeká v KDJS v následujících dnech? Divadlo patří dětem!
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední