Dnes je středa 30.09.2020

Nehody na Sedlčansku: Statisícové škody

datum: 19.08.2020
autor: VM

Minulý týden byl opět bohatý na dopravní nehody. Nechyběl alkohol za volantem ani nepozornost. Celková škoda přesáhla 250 tisíc korun.

Škoda ve výši 30 tisíc korun vznikla při srážce se zvěří, ke které došlo dne 15. srpna navečer mezi obcemi Brzina a Třebnice. Zvíře z místa poté odběhlo do lesa.

 

Policisté zastavili dne 14. srpna v ranních hodinách v katastru obce Osečany 67letého řidiče. Provedená dechová zkouška u něj vykázala přítomnost alkoholu, na displeji přístroje se objevila hodnota 1,06 promile. Na místě mu byl zadržen řidičský průkaz.

 

Šestašedesátiletý motorista se dne 12. srpna bočně střetl v místě zúžené vozovky v obci Rovina s protijedoucím automobilem. Na místě však nezastavil a pokračoval v jízdě. Poškozený řidič se otočil a za obcí Veselíčko vůz značky VW Passat zastavil, poté přivolal policii. Způsobená škoda byla následně vyčíslena na 30 tisíc korun.

 

Dne 13. srpna ráno došlo v katastru obce Štětkovice k dopravní nehodě. Devětatřicetiletý motorista jedoucí ve voze značky Audi nerespektoval dopravní značení a nedal přednost v jízdě automobilu VW Touran. Po střetu vyjel vpravo mimo komunikaci, kde se vozidlo přetočilo přes střechu a narazilo do vzrostlého stromu. Hmotná škoda byla stanovena na dvě stě tisíc korun.

 

zdroj: Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Pozor na nálezy munic - policie vyzývá k opatrnosti!

Opakovaný nález munice, krádež v restauraci a nehoda nákladního auta s motorkou. Více v článku.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti

Prodloužený víkend na zámku v Mníšku nabídne zábavné i poučné programy pro děti, otevřeno bude i na sváteční pondělí 28. září.

Přijďte do muzea v Sedlčanech na výstavu! Svátek seniorů se odkládá Mistři Evropy a ČR se sjedou na dřevorubeckou show!
Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku! Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku!

Příbramský skatepark je místem, které je vyhledávané i mezi špičkovými skateboardisty. Svědčí o tom fakt, že Příbram je jednou ze tří zastávek při unikátní tour českých skateboardových reprezentantů.

V Benešově se uskuteční Mistrovství ČR ve StreetWorkoutu Rallycross Cup opět v Sedlčanech! Fotbalisté Tatranu Sedlčany zvítězili v přípravném utkání!
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední