Dnes je sobota 13.08.2022

Nehody na Sedlčansku: nechyběly drogy nebo ujetí od nehody

datum: 03.01.2022
autor: VM

Přečtěte si dopravní nehody na Sedlčansku, ke kterým došlo během prosince.

Dne 18. prosince navečer došlo ke střetu lesní zvěře a projíždějícího vozidla. Nehoda se odehrála na silnici I/18 v katastru obce Sedlčany. Srna následně z místa odběhla. Způsobená škoda byla stanovena na dva tisíce korun.

 

Následující den se stala nehoda u Doubravice. V nočních hodinách zde 28letý řidič po projetí zatáčky nezvládl řízení na mokré vozovce a vyjel vpravo mimo komunikaci, kde narazil do kamenné studny, odtud byl odražen do potoka, kde zůstal vůz v konečném postavení na střeše. Motorista následně hlídce nepředložil řidičský průkaz, ani doklad o pojištění vozidla. Navíc měl pozitivní test na drogy. Hmotná škoda činila 50 tisíc korun.

 

Škodu ve výši 120 tisíc korun způsobil dne 29. prosince krátce po půlnoci 22letý řidič, který naboural v Sedlecké ulici v Sedlčanech protijedoucí vozidlo, když jel středem vozovky. Nejdříve chtěl nehodu s poškozeným vyřešit, následně se však rozhodl z místa ujet. Poškozený poté zavolal na linku 158 a spolu se svědky události jel za ujíždějícím autem. Přivolané hlídky nakonec mladého muže dopadly v obci Vojkov. Dotyčný kladl aktivní odpor a odmítl jak dechovou zkoušku, tak i odběr biologického materiálu.

 

V obci Kamýk nad Vltavou zastavili policisté dne 29. prosince v odpoledních hodinách 60letého řidiče. Provedená dechová zkouška u něj byla pozitivní, na displeji přístroje se objevila hodnota 1,7 promile alkoholu. Nyní se bude muž zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

Čtyřiačtyřicetiletý motorista při parkování, kdy zajížděl do řady stojících vozidel, narazil levou přední částí svého vozu do pravé zadní části zaparkovaného automobilu. Způsobená škoda byla stanovena na deset tisíc korun. Nehoda se stala dne 29. prosince odpoledne v obci Sedlčany.

 

zdroj: Monika Schindlová, komisař, P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední