Dnes je pátek 03.02.2023

Na Monínci se v červenci uskuteční rodinný den s AutoPalace. Nabídne testovací jízdy i další atrakce

datum: 18.07.2022
autor: VM

V REKREAČNÍM AREÁLU MONÍNEC SE 20. ČERVENCE USKUTEČNÍ RODINNÝ DEN S AUTOPALACE. NA NÁVŠTĚVNÍKY ČEKÁ MNOŽSTVÍ ATRAKCÍ PRO DĚTI I DOSPĚLÉ, TOMBOLA O RODINNÝ POBYT NA MONÍNCI I JEDINEČNÁ MOŽNOST VYZKOUŠET SI BĚHEM TESTOVACÍCH JÍZD NOVÉ VOZY SEAT A CUPRA.

 

Letní den plný netradičních aktivit si návštěvníci, kteří zavítají do areálu Monínec, mohou užít od 10:00 – 18:00, akci pak završí večerní promítání pohádky Princezna zakletá v čase v moníneckém letním kině. Rodinný den s AutoPalace je zdarma přístupný všem návštěvníkům areálu Monínec, i těm, kteří přijedou jen na jeden den či odpoledne, a po celou dobu trvání akce budou mít návštěvníci volný vstup do venkovního bazénu – stačí se prokázat páskou na ruce.

 

Pro klienty, kteří budou ubytovaní v areálu Monínec, navíc připravilo AutoPalace výhodné vouchery, které lze získat po vyplnění krátkého formuláře.

 

Pro všechny návštěvníky je připravena jízda lanovkou zdarma, pétanque, kuželky, děti si mohou užít skákací hrady nebo elektrická autíčka. Na dospělé návštěvníky pak čekají testovací jízdy s modely SEAT Arona, SEAT Ateca, SEAT Tarraco, CUPRA Formentor, CUPRA Leon a CUPRA Born a možnost zúčastnit se tomboly o hodnotné ceny, jako je 3denní pobyt pro rodinu 2+1 nebo 2+2 či celosezonní skipas na sezonu 2022/23. Návštěvníci se také mohou zúčastnit tipovací soutěže, kdy hlavní výhrou je vypůjčení auta na víkend s plnou nádrží a druhou cenou poukaz na mytí vozu.

 

Losování tomboly se uskuteční na hotelové terase v 17:00 hod.

 

Aktuální informace o akcích a nabídce Areálu Monínec naleznete na internetové adrese www.moninec.cz

 

Pro více informací neváhejte kontaktovat:

krejci@moninec.cz / +420 603 239 666, Jaroslav Krejčí ml., ředitel Areálu Monínec

martinkova.petra@trigema.cz / +420 778 747 113, Petra Martínková, mluvčí Areálu Monínec

 

Areál Monínec najdete na Javorové skále 70 km jižně od Prahy na pomezí Středočeského a Jihočeského kraje nedaleko města Sedlec-Prčice. Monínec leží v srdci České Sibiře a Českého Meránu a je proto ideálním stanovištěm pro výlety s přáteli či rodinou. Široká síť cyklostezek procházející touto lokalitou činí z Monínce ideální místo pro cykloturistiku. Pro vášnivé bikery je zde bike park. Na své si přijdou i milovníci golfu. V bezprostřední blízkosti areálu najdete golfový areál Čertovo břemeno. Monínec s.r.o je člen koncernu Trigema a.s.

 

zdroj: Petra Martínková, tisková mluvčí, Trigema a.s.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední