Dnes je čtvrtek 04.06.2020

Monínec patří psům již pošesté

datum: 08.06.2018
autor: Jiří Matouš ml.

Nedělní odpoledne 10. června bude ve středočeském Monínci ve znamení našich čtyřnohých miláčků. Uskuteční se tu již 6. ročník akce Monínec patří psům. Součástí programu budou například soutěžní disciplíny psa Ruperta, ukázky práce kynologů a pokus o další psí rekord.

 

 

Program Monínce patří psům zahájí v neděli ve 13.00 hodin jednotlivé disciplíny psa Ruperta. Bude se jednat například o Stezku odvahy, Aport z vody, Chytání piškotů či agility v podobě slalomu, překážek a běhu mezi obručemi.

 

Moninec

 

O dvě hodiny později se představí Záchranná brigáda kynologů. Ta ve své činnosti vyhledává pohřešované osoby v sutinách domů a ve volných a těžce prostupných terénech. Spolupracuje proto také třeba i s Policí ČR, Hasičským záchranným sborem ČR či Vodní záchrannou službou.

 

Moninec

 

Po půl čtvrté dojde na pokus o další psí rekord. Tentokrát v podobě soutěže o to, kolik psů bude mít na sobě bezpečnostní reflexní šátek, který bude pro tuto akci speciálně připravený. Vloni se soutěžilo, kolik psů se dovede shromáždit na umělém sněhu místní sjezdovky. Roky předtím zase o to, kolik miláčků si na sebe nechá navléci tričko, které bylo vyrobeno pouze pro akci Monínec patří psům nebo kolik psů se vejde i s pány na nové molo místního blízkého Pilského rybníka a jaký nejvyšší počet psích štamgastů obsadí jednu z restaurací areálu.

 

Zhruba o deset minut později začne výstava psů všech plemen a v 17.00 bude možné, aby se na místní lanové dráze svezli nejen dospělí a děti, ale také jejich čtyřnozí miláčci.

 

Akce se koná ve spolupráci s Areálem Monínec a e-shopem Rupert.cz.

 

Zdroj: Radek Polák, mluvčí

Fotografie: Dan Materna

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední