Dnes je středa 20.10.2021

Máte nepřizpůsobivého psa? Přijďte v sobotu na seminář!

datum: 15.09.2021
autor: VM

Pes je nejlepší přítel člověka, o tom není pochyb. Nicméně, nejlepší přítel musí být vychovaný, aby svému majiteli a okolí nepřidělával starosti.

Město Příbram pořádá seminář, který napomůže předcházet problémovému chování psů.

 

Od začátku srpna je ve městě otevřen nový psí park, který je vhodným místem na socializaci psů. Právě na tomto místě se 18. září uskuteční seminář „Vychovaný pes je bezpečný pes“, který je určen laické kynologické veřejnosti. „Problémové chování psů na veřejnosti může přinést zásadní komplikace. Abychom pomohli majitelům psů případným konfliktům předejít, pořádáme výše zmíněný seminář. Přihlášení účastníci se pod dohledem psovoda, který má zkušenosti s výcvikem policejních psů a napravováním problémového chování psů, seznámí se základními povely pro ovladatelnost a poslušnost. Dále bude majitel psa seznámen s právními dokumenty, které upravují pohyb psů ve městě Příbram,“ uvádí k připravovanému semináři, který se koná v rámci programu prevence kriminality Lucie Máchová.

 

Seminář je pro veřejnost zdarma, ovšem je třeba se z důvodu omezené kapacity předem objednat na telefonním čísle 770 142 769.

 

S sebou si poté nezapomeňte vzít: vodítko, obojek, pamlsky, popř. hračky, které má pes rád, vodu pro psa včetně misky.

Pes, který se semináře zúčastní, nesmí být ze zdravotních důvodů nakrmený.

 

Pozvánku na akci naleznete na webu také zde.

 

zdroj: Eva Švehlová, tisková mluvčí

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Policisté řeší napadení spolužáků na základní škole v Sedlčanech

Příbramští policisté prověřují veškeré okolnosti, proč k napadení došlo. Šetření věnují náležitou pozornost.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Poslední letošní cyklo vyjížďku zakončí opékání špekáčků Poslední letošní cyklo vyjížďku zakončí opékání špekáčků

Na úterý 19. října je naplánována třetí a v letošním roce poslední delší společná cyklo vyjížďka s variantou odpočinku/zábavy pro děti.

Koloběžkáři ohrožují chodce - Jaká pravidla pro ně platí na silnicích? Říjnová výzva 10 000 kroků startuje! Bezpečný internet - rady pro rodiče!
Reklama
Macík s novým Arnoštem v Maroku zatím vítězí! Macík s novým Arnoštem v Maroku zatím vítězí!

Pilot týmu Big Shock! Racing Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem, mechanikem Davidem Švandou a novým kamionem pojmenovaným Arnošt zatím vedou v kategorii kamionů na Rallye du Maroc.

K dětskému hřišti a sportovnímu plácku přibyl Predator park FOTO: Martin Macík představuje Arnošta, posilu týmu Big Shock! Racing FOTO: Letos poslední Rallycross v Sedlčanech! Už tento víkend
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední