Dnes je sobota 13.08.2022

Letošní seriál velkobazarů v Sedlčanské kotlině skončil

datum: 12.10.2014
autor: Hynek Stejskal

Pravidelní návštěvníci sedlčanské burzy vědí, že právě ta poslední, šestá, přináší vždy rozuzlení každoroční soutěže o malý skútr. Ani letos tomu nebylo jinak.

Počasí bylo v neděli 12. října pořadatelům nakloněno a tak od časného rána vítalo sluníčko v depu sedlčanské kotliny desítky a desítky prodejců a stovky a stovky návštěvníků. Sortiment byl, jako vždy, vskutku roztodivný. Nutno však říci, že auto a motodíly stále představují jeho významnou složku.

 

Jak se dopoledne chýlilo ke konci a prodejci začali balit své krámky, davy návštěvníků se přesunovaly k improvizovanému pódiu vedle vchodu do areálu. Právě zde se uskutečnil závěrečný ceremoniál uzavírající losováním hlavní ceny všechny letošní sedlčanské burzy.

 

Výherci

Šťastní výherci hlavní ceny - manželé Sirotkovi ze Solopysk

 

Přesně v 11.30 hodin se ujal mikrofonu tajemník místního Veterán klubu Ivan Janeček a začalo se losovat. Celkem devět věcných cen získali návštěvníci burzy tažením dnešních vstupenek. Pak už sáhnul do speciálního osudí, kde byly nashromážděny pouze lístky pravidelných účastníků burzy, prezident klubu Pavel Chýle. Vylosovat vítěze se mu podařilo hned napoprvé.

 

S tím správným lístkem se před pódium dostavili manželé Marie a Václav Sirotkovi ze Solopysk a s netajenou radostí převzali hlavní výhru – skútr Motorro Speedjet 50. Na otázku, kdo z nich na něm bude jezdit, Václav Sirotek s naprostou samozřejmostí odpověděl: „No přece oba!“

 

Poté už následovalo jen společné fotografování vítězů a pořadatelů a pak, hajdy domů na oběd.

 

Foto: Sedlčanské noviny.cz

 

Související články:

Obří bleší trh v Sedlčanech měl další pokračování

Depo Sedlčanské kotliny v neděli ožilo burzou

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Další fotografie

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.




Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední