Dnes je pondělí 20.03.2023

Letní sezóna na Monínci právě začíná. Program se zaměří na rodiny s dětmi a nabídne zvýhodněné pobytové balíčky a hvězdné koncerty

datum: 24.06.2022
autor: VM

REKREAČNÍ AREÁL MONÍNEC ZAHÁJIL LETNÍ SEZÓNU V SOBOTU. O PRÁZDNINÁCH SE ZAMĚŘÍ ZEJMÉNA NA RODINNÉ REKREACE S DĚTMI, MILOVNÍKY CYKLISTIKY A AKTIVNÍ DOVOLENÉ. NÁVŠTĚVNÍKŮM NAVÍC NABÍDNE SEDMIDENNÍ POBYT ZA CENU PĚTI NOCÍ A DALŠÍ ZVÝHODNĚNÉ CENY.

 

Pro návštěvníky, kteří v létě zavítají do rekreačního areául Monínec, je připravený bohatý program: kromě lanové dráhy a plně vybaveného Aktivity parku jsou to také každodenní animační programy pro děti, sledování noční oblohy, koncerty, filmové večery v letním kině nebo mezinárodní gastronomické dny zaměřené na nejrůznější světové kuchyně. Samozřejmostí je i tentokrát skvěle upravený bikepark s rodinnou tratí Family Trail.

 

„Letní Monínec je i letos připravený nabídnout to nejlepší pro rodiny s dětmi. Všem návštěvníkům jsme se navíc rozhodli vyjít vstříc i zvýhodněnými balíčky pobytů. Vybrat si mohou balíček sedmidenního ubytování za cenu pěti nocí nebo balíček pěti nocí za cenu čtyř. Pro ty, kteří by si chtěli dopřát volno uprostřed týdne pak máme balíček Neděle – středa,“ říká mluvčí areálu Monínec Petra Martínková.

 

Pro aktivní návštěvníky je k dispozici bikepark s množstvím variabilních možností tras, dostatek okolních cyklistických a turistických stezek, lanová dráha, tenisové a volejbalové hřiště, dvě golfová hřiště v okolí či relaxace v našem wellness s panoramatickým výhledem do údolí Českého Meránu. Stejně jako loni si pak i letos přijdou na Monínci na své i dětští návštěvníci. Pro děti je totiž připravený bohatý program, kdy si mohou kromě různorodých animačních programů užít například i dětskou diskotéku, pohádkové filmy v letním kině, pobyt v Aktivity patku, tubing, vodní svět, lanový park, koloběžky, discgolf, bungee trampolíny, paddleboarding, vodní maxiskluzavku, jízdu na voru či na vodních elektrolodičkách nebo obří kuličkovou dráhu.

 

Monínec už dávno není jen lyžařským střediskem, naopak jeho celoroční využití láká k odpočinku v jakémkoliv ročním období. V létě si navíc jeho návštěvníci mohou vychutnat i koupání, a to v blízkém Pilském rybníku s čistou vodou, písečnou pláží a dětským hřištěm, nebo ve vyhřívaném venkovním bazénu s perličkovou lázní a protiproudem, který se nachází přímo na terase pod hotelem a jehož součástí je i moderní dětské hřiště s houpačkou, klouzačkou, lezeckou stěnou, pískovištěm či skákacím panákem a občerstvení Café Bar Terasy.

 

V horkém počasí pak děti i jejich rodiče jistě ocení 100metrovou vodní maxiskluzavku či vodní svět, ve kterém návštěvníci najdou nádrže s vodou a korýtka, kde si zejména menší děti mohou pouštět vodu nebo měnit její průtok.

 

V Aktivity parku bude v době letních prázdnin probíhat větší část animačního programu pro děti. Kromě jednotlivých atrakcí parku se tu budou odehrávat i pravidelné rozcvičky a další zážitkový program vytvořeným zkušenými lektory.

Stejně jako loni se pak i letos na Monínci uskuteční oblíbené tematické dny, které budou svým zaměřením připomínat různé země – například Itálie, Řecko, Španělsko či Francii. V rámci těchto dnů se v animačním programu děti hravou formou seznámí se slovíčky a reáliemi, které jsou pro každou zemi typické, a mezinárodním tematickým dnům bude odpovídat i gastronomie, která se vždy zaměří na nejlepší kulinářské pokrmy dané země.

 

Každý čtvrtek pak bude patřit kulturním večerům a speciálnímu programu S hvězdami o hvězdách. Na úvodní mini diskotéku pro děti a soutěže o ceny naváží koncerty známých interpretů, jako je Petr Kolář, Josef IX, Standa Hložek, Štěpán Kojan nebo Jakub Smolík. Poté bude následovat promítání videí o vesmíru a hvězdách a bude-li příznivé počasí, pak také sledování monínecké noční oblohy dalekohledem. Vstup na tyto akce, které jsou určeny ubytovaným i dalším návštěvníkům, bude zdarma.

 

zdroj: Petra Martínková, tisková mluvčí, Trigema a.s.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední