Dnes je pátek 19.04.2019

Krimi Sedlčansko

datum: 19.07.2018
autor: Jiří Matouš ml.

Zajíc za dvacet tisíc korun, nalezená munice a další.

Dne 16. července v šest hodin ráno došlo mezi obcemi Osečany a Velběhy k dopravní nehodě osobního vozidla značky VW a motocyklu Suzuki. Jednačtyřicetiletý motorkář narazil zezadu do automobilu, který před ním zpomalil kvůli přebíhající lesní zvěři. Motocyklista následně spadl na vozovku. Až během dne navštívil lékařskou službu, protože utrpěl zranění lehčího charakteru a nehodu dodatečně nahlásil na policii.

 

Při procházce se psem našel oznamovatel munici a zavolal na bezplatnou linku 158. Událost se stala dne 16. července odpoledne u větrného mlýna v Příčovech. Policejní hlídka místo nálezu zajistila a přivolaný pyrotechnik konstatoval, že se jedná o ruční obranný granát z II. světové války v nefunkčním stavu a odvezl ho k likvidaci.

 

Škodu ve výši 20 tisíc korun způsobil zajíc, který vběhl dne 14. července v nočních hodinách do jízdní dráhy vozidlu Škoda Roomster, které jelo ve směru od Sedlčan na Osečany. Zvíře nebylo na místě dohledáno.

 

Z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky se bude zpovídat 45letý muž, kterého policejní hlídka zastavila dne 17. července krátce před polednem u křižovatky na obec Doubravice. Dechová zkouška u něj byla pozitivní s výsledkem 1,37 promile alkoholu.

 

Zdroj: Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

Foto: Hans-Jörg Hellwig, https://cs.wikipedia.org/wiki/Soubor:01-sfel-08-009a_-_crop.jpg

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení

bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-300x250.jpg

Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední