Dnes je středa 26.06.2019

Krimi Sedlčansko

datum: 27.06.2018
autor: Jiří Matouš ml.

„Střízlivé nás nedostanou”

Dvaapadesátiletá řidička havarovala dne 23. června odpoledne na silnici I/18 v katastru obce Kosova Hora. Pravou zadní částí vozidla zde zachytila o spodní ocelovou schránku akumulátoru přenosné světelné signalizace. Jako důvod uvedla, že se snažila vyhnout střetu s dodávkou, která za ní jela v malém odstupu. Vzniklá škoda byla stanovena na 20 tisíc korun.

 

Policejní hlídka zastavila o víkendu na Sedlčansku čtyři opilé řidiče. V sobotu navečer projížděl přes obec Petrovice 26letý muž. V jeho dechu policisté naměřili 0,39 promile alkoholu. Dvě hodiny po půlnoci v obci Zahrádka příslušníci policie kontrolovali 53letého motoristu. Na displeji přístroje se při provedené dechové zkoušce objevila hodnota 0,97 promile. O dvě hodiny později jela v Petrovicích 20letá žena. Svým jednáním se dopustila přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky, protože měla v dechu téměř dvě promile. Ze stejného trestného činu se bude zpovídat i 26letý šofér. Za volant neváhal usednout s hodnotou 2,29 promile alkoholu. Hlídka u něj prováděla silniční kontrolu v neděli v nočních hodinách v katastru obce Kosova Hora.

 

V době od 15. do 25. června zcizil zatím nezjištěný zloděj lodní motor značky Mercury v hodnotě 19 tisíc korun. Pachatel navíc poničil u lodi okénko a přeřezal lana krycí plachty. K události došlo na pravém břehu Vltavy v lokalitě Oboz.

 

Zdroj: Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední