Dnes je pondělí 20.03.2023

Krimi a dopravní nehody na Sedlčansku

datum: 20.07.2022
autor: VM

Podívejte se na dopravní nehody a krimi zprávy za poslední letní týdny.

Policejní hlídka zastavila u Kamýku nad Vltavou dne 16. července kolem čtvrté hodiny ranní 44letého řidiče. Provedená dechová zkouška u něj vykázala téměř dvě promile alkoholu. Motoristovi byl zadržen řidičský průkaz a bude se zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

V katastru obce Hříměždice došlo dne 16. července ve večerních hodinách k dopravní nehodě motocyklu. Čtyřiatřicetiletý motorkář po projetí zatáčky dostal smyk, poté sjel v protisměru do příkopu a následně spadl na zem. Zraněného muže převezla sanitka do nemocnice.

 

Dne 14. července nedodržel 18letý motorista bezpečnou vzdálenost za osobním vozidlem a narazil do něj. Nehoda se stala v odpoledních hodinách v katastru obce Líchovy. Spolujezdkyně z poškozeného vozu byla s lehkým zraněním přepravena do nemocnice k ošetření.

 

Šestačtyřicetiletý muž měl dne 11. července vniknout do chaty na Petrovicku. Vypil zde sedm lahví vína a odcizil křovinořez. Vzniklá škoda činila 5,5 tisíce korun.

 

U obce Mezné vběhla do jízdní dráhy osobnímu automobilu lesní zvěř. Řidička již nestačila kvůli krátké vzdálenosti zareagovat a přebíhající srnu srazila. Ta byla následně předána členovi mysliveckého spolku. K události došlo dne 12. července v ranních hodinách.

 

Pod vlivem drog usedla za volant dne 9. července 31letá řidička. Policisté ji kontrolovali chvíli před polednem v obci Kosova Hora. Test byl u ní pozitivní na metamfetamin.

 

zdroj: Monika Schindlová, komisař, P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední