Dnes je úterý 04.08.2020

Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

autor: Tereza Matoušová

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Je to tak. Představte si, že v době po druhé světové válce bylo všem světovým velmocem celkem jasné, že dříve nebo později přijde konec světa, který nastane nadměrným množstvím radioaktivity, válkou, nebo tak. Zástupci zemí jako je Rusko a Amerika se tak sešli na jisté mírové konferenci, kde si pohovořili o tom, jaké jsou možnosti. A světe div se, možnosti byly rovnou tři:

 

1. Zastavit sebedestrukci lidstva tím, že se zastaví znečisťování planety nebo sníží populaci.

2. Elita lidstva bude umístěna do podzemí, zatímco ten zbytek si může hezky umřít na povrchu planety.

3. Elita lidstva se zachrání tím, že odletí na Měsíc nebo na Mars a zbytek lidí nechá na Zemi na pospas svému osudu.

 

Je naprosto jasné, že nejjednodušším a nejlevnějším řešením byla kolonizace cizí planety (tělesa). USA a Rusko tak začali se svým na oko "vesmírným závodem," ve skutečnosti však již v té době začali posílat zástupce lidské rasy na Měsíc a na Mars. Důkazů o tom je dost. Všechny celebrity začaly předstírat, že umírají, nebo na sebe dokonce spáchaly atentát. Třeba Elvis Presley nebo Michael Jackson, který měsíční chůzi dokonce předváděl na veřejnosti, ale ve skutečnosti to byla jen součást jeho výcviku pro život na Měsíci.

 

Toto video dává celkem jasné důkazy o tom, že Měsíc je teď už celkem dost obydlený (obestavěný). Google se svými mapami je sice dost slušně podplacený, aby ty základny vyretušoval a proto dodnes nemáme žádné pořádné snímky z Měsíce, ale sem tam prostě nějakou tu retuš zapomenou a na tomto videu je to zřetelně vidět -

 

 

Největším důkazem v současnosti je film Marťan, který byl skoro celý natočený na Marsu a jenom planeta Země se dělala na zeleném pozadí. Matt Damon je tak už dávno na jiné planetě a proto se také objevuje skoro jen ve filmech o vesmíru, protože je jednodušší a levnější dostat do vesmíru herce z Marsu, kde je nižší gravitace než tady na Zemi. A vůbec, těch filmů o vesmíru teď bude víc a víc, aby nám ti bohatí lidé co tam žijí mohli ukázat jací jsme chudáci, že tam za nimi nemůžeme, a jak jsou na tom oni dobře.

 

Nejhorší je, že tuhle věc dělají úplně všichni a nám obyčejným lidem to tají :( Když si třeba projdete státní rozpočty a ty úniky v nich, a taky třeba ty věci, co vypadají jako úplatky a tunelování tady v Česku. Ve skutečnosti to tak vůbec není. Naši politici se uplácet nenechávají, ale investují peníze do rozvoje vesmírného programu, aby si tak zajistili letenku na Mars.

 

Že je to pravda se můžete přesvědčit v tomhle videu, které tvrdí, že nad Českem proletěl jakýsi bolid. Samozřejmě se vůbec nejednalo o meteor, který shořel v atmosféře, ale byla to testovací raketa vesmírné společnosti, která se prostě zkazila a spadla dolů. Takových bolidů už tady pár padalo, což je důkazem toho, že tady to testování probíhá již nějakou dobu. Samozřejmě Akademie věd nám tají místo dopadu, protože by jinak všichni přišli na to, že nebyl meteor ale raketa. Pár lidí potom "bolidu" také zmizelo, hlavně dětí, protože na Marsu potřebují někoho mladšího. Také ty zvláštní zvuky, co se občas ozývají v některých zemích pochází z tohoto velkého projektu a ozývají se pokaždé, když ta země vysílá na Mars nějakou loď s lidmi. Všechna ta UFA, která potom vidíme jsou tyto vesmírné lodi.

 

Zkrátka a dobře, konec světa se blíží a my, prostí lidé nemáme žádnou možnost, jak to přežít. Mocnosti se totiž rozhodly, že nás tady nechají umřít a aby toho dosáhly, tak vyvolávají mezi různými zeměmi rozpory a hádky až nakonec vypukne válka a na jejím začátku všichni ti bohatí lidé odletí na Mars.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

27. 6. 2016 22:38:32
Jirka
Reagovat Nahlásit nevhodný obsah
Při čtení článku jsem se opravdu pobavil. Nadsázky je tam hromada. Tedy, pokud nepřipouštíte, že Matt Damon je již na Marsu, nebo po pádu údajného bolidu zmizely děti - jsou třeba na Marsu......Tento článek si zjevně ze spikleneckých teorií dělá legraci a není třeba mu spiklenecky podsouvat jiný účel:).
8. 6. 2016 8:49:06
Jirka
Reagovat Nahlásit nevhodný obsah
Pane Dane, zjevně vám nedošlo, že jde o nadsázku, která z příspěvku blogerky přímo křičí. Zkuste se na to podívat z tohoto úhlu pohledu a třeba se i zasmějete a nebudete nabádat k fackování.
17. 6. 2016 10:00:17
Dan
Reagovat Nahlásit nevhodný obsah
Ano, jsem poněkud citlivější vůči takovým článkům a tudíž je pro mě složitější vidět v nich nadsázku (ve které části vlastně slečna bloggerka dává najevo, že jde o nadsázku? Jeden mračící se smajlík je podle mě dost málo). Spousta lidí na tomto světě má ráda tajemno a zaplétá se hlouběji a hlouběji do spárů různých konspiraček. A v tom vidím hlavní problém.
Jasně, blog není nic, co má pevné mantinely, ale forma tohoto článku se podezřele kryje se stylem, kterým konspirátoři píší své "vážně míněné" bludy.
3. 6. 2016 11:58:09
Dan
Reagovat Nahlásit nevhodný obsah
Kdybyste při Vašem zájmu o vědu také ctila principy vědecké metody, tak byste toto nenapsala, poněvadž by vás hanba fackovala.
Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Tereza Matoušová

Tereza Matoušová

Studentka s hlavou plnou snů a cílů. Milovnice všeho živého i neživého a zastánkyně dobré nálady. Jejími koníčky jsou čtení, psaní, jízda na koni, plavání, vesmír, sci-fi a fantasy, historie, jazyky. Narodila se  a žije v Česku, jejím snem je cestovat, poznávat nové věci, cizí kultury a dobrodružství. 


Milion korun za střet s Bugatti na Sedlčansku! Milion korun za střet s Bugatti na Sedlčansku!

Nepozornost při předjíždění se hrubě nevyplatila řidiči u obce Kosova Hora. A v obci Hudčice způsobil rozruch opilec na střeše zchátralého domu.

Krádež šperků i útěk z dětského domova Nelichotivý fenomén na Sedlčansku: Řízení pod vlivem drog Nehody na Sedlčansku způsobila únava i moucha
Reklama
Závod FIA Zóny Střední Evropy v Rallycrossu Závod FIA Zóny Střední Evropy v Rallycrossu

O víkendu 1. a 2. srpna se na sedlčanskou kotlinu opět po roce vrací závod FIA Zóny Střední Evropy v Rallycrossu. A startovní listina slibuje letos velmi zvučná jména a vysokou obsazenost v jednotlivých divizích s mezinárodní účastí. A to nejen z důvodu velkého počtu zrušených zahraničních závodů.

Již zítra tradiční závod Sporten Dark Snow Dakar 2019: Macík a Brabec se těší na písečné peklo. Užijí si ho s tatínky (VIDEO) Macík s Brabcem na startu Rallye du Maroc
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Jaké bylo počasí v červnu? Jaké bylo počasí v červnu?

Máme za sebou nejchladnější červen za poslední roky. Tropů jsme se nedočkali, zato srážky byly vydatné.

Únorové počasí dle meteorologické stanice Svatý Jan Červnové počasí dle meteorologické stanice Svatý Jan Májové počasí
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední