Dnes je středa 30.09.2020

Konec srpna v Sedlčanech - nehody pod vlivem drog i nález granátů!

datum: 07.09.2020
autor: VM

Konec srpna byl na Sedlčansku rušný - přinesl nehody se zraněním, pod vlivem drog a došlo i na nález munice.

Policejní hlídka kontrolovala dne 24. srpna krátce po deváté hodině večerní v Sedlecké ulici v Sedlčanech projíždějící vozidlo značky Audi. Jak se ukázalo, 22letá řidička usedla za volant pod vlivem drog. Test byl u ní pozitivní na amfetamin. Nyní se bude zpovídat z přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 

Během dvou dnů se staly v katastru obce Krásná Hora dvě nehody se zvěří. Dne 25. srpna vběhla srna v nočních hodinách pod kola auta jedoucího ve směru na Petrovice. Způsobená škoda činila 11 tisíc korun. Následující den ráno pak došlo ke střetu s lesní zvěří ve směru na Milešov. V tomto případě byla škoda ve výši deseti tisíc korun.

 

Dne 25. srpna dopoledne došlo k nehodě na silnici I/18 v katastru obce Sedlčany. Šedesátiletý motorista započal předjíždět vozidlo Škoda Fabia, jehož řidič však odbočoval vlevo směrem na Sedlčany. Po střetu byl opel odražen mimo vozovku, kde sjel ze strmého srázu a narazil do betonového propustku, zraněného muže následně převezla sanitka do nemocnice. Hmotná škoda byla vyčíslena na dvě stě tisíc korun.

 

Škoda ve výši 40 tisíc korun vznikla při nehodě u obce Kosova Hora, která se stala dne 26. srpna navečer také na silnici I/18. Pětaosmdesátiletý šofér nedodržel bezpečnou vzdálenost a narazil do auta před sebou, které odbočovalo vlevo. Dvě osoby při havárii utrpěly zranění.

 

Sedlčanští policisté přijali dne 27. srpna oznámení, že v lesíku za obcí Dublovice se nachází munice. Pyrotechnická služba následně na místě nalezla dva dělostřelecké granáty, jeden německé výroby a druhý ruské výroby. Poté byla nevybuchlá munice odvezena k řízené likvidaci.


zdroj: Monika Schindlová, tisková mluvčí P ČR Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Pozor na nálezy munic - policie vyzývá k opatrnosti!

Opakovaný nález munice, krádež v restauraci a nehoda nákladního auta s motorkou. Více v článku.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti

Prodloužený víkend na zámku v Mníšku nabídne zábavné i poučné programy pro děti, otevřeno bude i na sváteční pondělí 28. září.

Přijďte do muzea v Sedlčanech na výstavu! Svátek seniorů se odkládá Mistři Evropy a ČR se sjedou na dřevorubeckou show!
Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku! Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku!

Příbramský skatepark je místem, které je vyhledávané i mezi špičkovými skateboardisty. Svědčí o tom fakt, že Příbram je jednou ze tří zastávek při unikátní tour českých skateboardových reprezentantů.

V Benešově se uskuteční Mistrovství ČR ve StreetWorkoutu Rallycross Cup opět v Sedlčanech! Fotbalisté Tatranu Sedlčany zvítězili v přípravném utkání!
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední