Dnes je středa 20.10.2021

KDJS zve na bohatou kulturu tento týden!

datum: 20.09.2021
autor: VM

Máme pro Vás pozvánku na další kulturní akce v KDJS, které jsou nachystané pro obyvatele a návštěvníky Sedlčan na tento týden!

V divadelním sále ve středu 22. září od 19.30 hodin bude GALAKONCERT V kterém se nám představí skvělá česká temperamentní pěvkyně a sólistka Národního divadla v Praze ANDREA KALIVODOVÁ. O hudební doprovod se postará neměně profesionální MORAVSKÉ KLAVÍRNÍ TRIO, které již několikrát na sedlčanském jevišti s úspěchem vystupovalo.

Vstupné: 290,- až 420,- Kč

Délka představení cca 85 minut + přestávka

 

Dalším programem bude zahajovací program předplatitelského cyklu slov, hudby a poezie, které je otevřené i pro veřejnost nemající průkazy předplatného.

 

Ve čtvrtek 23. září od 19.30 hodin je připraven pořad BLÍZKÉ SETKÁNÍ … TENTOKRÁT S CYRILEM HOSCHLEM. Pozvání moderátora a hudebníka Jiřího Holoubka do Sedlčan přijal psychiatr Cyril Höschl. Srdečně Vás zveme na večer s povídáním nejen o psychiatrii. Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych. patří k předním českým odborníkům v oblasti psychiatrie, je ale také vysokoškolským pedagogem, popularizátorem vědy a spoluzakladatelem a dlouholetým ředitelem Národního ústavu duševního zdraví. Přijďte si poslechnout neotřelé, originální a poučné pohledy na život, zdraví i společnost, které písničkami doprovodí člen legendárního Spirituál kvintetu, oblíbený moderátor ČR Dvojka a skvělý muzikant Jiří Holoubek.

Vstupné: 200,- Kč

Délka představení cca 75 minut + přestávka

 

Od září 2021 má KDJS normální provoz, který podléhá aktuálním vládním opatřením /respirátory, negativní test či platné očkování/. KDJS prosí návštěvníky, aby tato opatření respektovali.

 

Podrobnější informace o uváděných pořadech naleznete také na www.kdjs-sedlcany.cz , kde je možné i zakoupit vstupenky na tyto i následující pořady.

 

zdroj: Martin Severa, ředitel KDJS

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Policisté řeší napadení spolužáků na základní škole v Sedlčanech

Příbramští policisté prověřují veškeré okolnosti, proč k napadení došlo. Šetření věnují náležitou pozornost.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Poslední letošní cyklo vyjížďku zakončí opékání špekáčků Poslední letošní cyklo vyjížďku zakončí opékání špekáčků

Na úterý 19. října je naplánována třetí a v letošním roce poslední delší společná cyklo vyjížďka s variantou odpočinku/zábavy pro děti.

Koloběžkáři ohrožují chodce - Jaká pravidla pro ně platí na silnicích? Říjnová výzva 10 000 kroků startuje! Bezpečný internet - rady pro rodiče!
Reklama
Macík s novým Arnoštem v Maroku zatím vítězí! Macík s novým Arnoštem v Maroku zatím vítězí!

Pilot týmu Big Shock! Racing Martin Macík s navigátorem Františkem Tomáškem, mechanikem Davidem Švandou a novým kamionem pojmenovaným Arnošt zatím vedou v kategorii kamionů na Rallye du Maroc.

K dětskému hřišti a sportovnímu plácku přibyl Predator park FOTO: Martin Macík představuje Arnošta, posilu týmu Big Shock! Racing FOTO: Letos poslední Rallycross v Sedlčanech! Už tento víkend
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední