Dnes je úterý 17.05.2022

KDJS vás v novém roce zve na další kulturní akce!

datum: 14.01.2022
autor: VM

I v roce 2022 se budeme snažit udržet téměř již tradici a před víkendem vás pozvat na nejbližší kulturní akce, které jsou připraveny v KDJS Sedlčany.

První pozvání je na projekce sedlčanského Kina v KDJS:

 

V pátek 14. ledna 2022 od 20 hodin uvádíme italské komediální drama DOKUD NÁS BŮH NEROZDĚLIL

“Dokud vás Bůh nerozdělí…” A kdyby vás místo Boha rozdělil soudce, který prohlásí vaše manželství za neplatné, protože vás oddal kněz, který nebyl skutečným knězem? Co uděláte, pokud po letech ve vztahu zjistíte, že jste nikdy nebyli oddáni a že budete moci znovu říct své “ANO” (nebo taky “NE”) tomu samému člověku? Přesně to se stane hrdinům filmu Dokud nás Bůh nerozdělil. Příběh sleduje osud čtyř párů, před kterými stojí rozhodnutí, zda se po letech strávených v neplatném manželství znovu oddají. A podívaná je to opravdu napínavá. Atmosféra by se dala krájet snad víc, než když kráčeli k oltáři poprvé. Druhé osudové “ANO” totiž znamená začátek nového života…

Mládeži do 12 let nevhodné.

Vstupné 100 Kč.

 

V sobotu 15. ledna 2022 od 20 hodin uvádíme velmi úspěšný český dokument o nejpopulárnějším českém zpěvákovi všech dob KAREL.

Celovečerní dokumentární film Karel přináší ojedinělý pohled do soukromí a do duše Karla Gotta. Renomovaná režisérka Olga Malířová Špátová natáčela s Karlem Gottem po dobu celého jednoho roku a díky jeho upřímné otevřenosti vznikl nezvykle osobní až intimní pohled na život slavného zpěváka, jaký se doposud široké veřejnosti, ani jeho skalním příznivcům, nenaskytl. Zároveň v něm nechybí Gottův nadhled a humor. Film Karel není a nemá být přehlídkou nesporné slávy Karla Gotta a jeho pěveckého talentu a úspěchů. Režisérka Olga Malířová Špátová vstoupila se svou kamerou tam, kde sláva končí a kde se z fenomenálního Zlatého slavíka Karla Gotta stává pouze Karel, nadšený malíř, milující manžel a táta svých dcer. Tvůrci totiž zachytili Karla Gotta nejen při jeho vystoupeních nebo při setkáních s fanoušky u nás i v Hamburgu, ale především v jeho domácím prostředí. Ať už v Praze, na chalupě, nebo na vsi, kde trávil dětství. Zpěvák se ve filmu vydává po stopách svého života na místa, která sehrála v jeho životě důležitou roli. Odhaluje neznámé zákulisí koncertů, i svůj život s rodinou a soukromí, které si jinak snaží s pokorou a láskou chránit. Díky upřímné otevřenosti Karla Gotta mohou diváci vidět autentický a jedinečný filmový portrét, plný nečekaných vzpomínek.

Mládeži přístupné.

Vstupné 120 Kč.

 

Další pozvání je na další představení předplatitelského cyklu slova, hudby a poezie, ale zveme i ostatní zájemce, kteří nemají předplatné:

 

Ve středu 19. ledna 2022 od 19.30 hodin v Divadelním sále vystoupí v pořadu VEČER HUDBY A POEZIE populární herečka recitátorka PETRA ŠPALKOVÁ, kterou hudebními vstupy doprovodí Vítězslav Podrazil na klavír a Jan Sládeček na violoncello. U tohoto pořadu upozorňujeme, že došlo oproti původnímu plánu k PŘESUNU TERMÍNU /původní byl v úterý 18.1.2022/.

 

Poslední upozornění je informace o změně termínu konání koncertu ŠTEFAN MARGITA - INTIMITY.

Koncert byl původně plánován na 20.1.2022, ale agenturou Štefana Margity byl přesunut na 1. května 2022.

Vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín.

 

Od zahájení sezony 2021/2022 máme v KDJS provoz, který podléhá aktuálním vládním opatřením a omezením souvisejícím s covidem /respirátory, prodělání nemoci ne starší než 6 měsíců, platné očkování ukončené nebo i pro mládež do 18-ti let a rozočkované občany negativní PCR test platný 72 hodin po provedení testu, /. Děti do 12 let nemusí nic prokazovat. Prosíme naše návštěvníky, aby tato opatření sledovali, neboť se neustále vládními zásahy mění a respektovali je v aktuálně platném rozsahu. Jsme povinni dodržování těchto opatření kontrolovat a při nedodržení těchto opatření nelze naše diváky vpustit na představení. Za pochopení předem děkujeme a těšíme se na setkání v KDJS.

 

Podrobnější informace o uváděných pořadech naleznete na www.kdjs-sedlcany.cz , kde je možné i zakoupit vstupenky na tyto i následující pořady.

 

zdroj: Martin Severa, ředitel KDJS

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Skupina Pakáš slaví 20 let! Oslavte to s nimi i s jejich hosty

Příbramská kapela Pakáš působí na hudební scéně již 20 let. To už je pořádný důvod k velkolepé oslavě, na kterou Vás srdečně zveme do Junior Klubu v Příbrami.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Podívejte se na nejbližší kulturní akce v KDJS! Podívejte se na nejbližší kulturní akce v KDJS!

Víkend se pomalu blíží, počasí je krásné a my máme pro vás pozvánku na nejbližší kulturní akce, které jsou pro Vás připraveny v KDJS.

Skupina Pakáš slaví 20 let! Oslavte to s nimi i s jejich hosty Oslavíme 35 let kapely E!E Přehled kulturních akcí v KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední