Dnes je pondělí 21.01.2019

Již brzy! Úspěšná akce bra-fitting opět v Ráji ponožek

datum: 16.05.2018
autor: Jiří Matouš ml.

Nechte si odborně poradit s výběrem prádla a využijte přitom slevu 10% na TIMO plavky a podprsenky.

 

 

Prodejna Ráj ponožek na Náměstí T.G.M. Vás letos opět přivítá na akci bra-fitting. Minulý rok se těšila velkému zájmu a se správným výběrem spodního prádla tak pomohla mnoha zákaznicím. Profesionální stylistka Věrka Vám znovu poradí s výběrem a to ve středu 23.5.2018 od 10:00 hodin přímo v prodejně Ráj ponožek v Sedlčanech.

 

Brafitting

 

Kromě širokého sortimentu podprsenek naleznete v prodejně kompletní nabídku ponožek - zdravotní, sportovní, nízké, vysoké, proti klíšťatům, všechny barvy, které si jen představíte, a mnoho dalších. Dále pyžama, plavky, kompletní galanterii včetně deštníků a pláštěnek a ostatní spodní prádlo, s jehož výběrem Vám stylistka také ráda a profesionálně pomůže. Letos byla rozšířena nabídka plavek, a tak můžete vesele vybírat v čem zazáříte na pláži.

 

Plavky

 

 

Součástí prodejny Ráj ponožek je i obchod s textilem Jitex, kde si přijdete na své, pokud ke svému novému spodnímu prádlu hodláte pořídit i nový kvalitní svršek. Samozřejmě máte možnost si prohlédnout sortiment a nakoupit i pomocí eshopu Ráj ponožek zde. Do těchto prodejen se jistě budete rádi vracet. Preferuje se zde česká výroba a spokojenost zákazníka na prvním místě s profesionálním a milým přístupem.

 

Jitex

 

 

Co je vlastně Bra-fitting

 

BRA-FITTING je složenina anglických slov BRA (podprsenka) a FITTING (zkouška oblečení a také padnoucí, vhodný). Nejprve stylistka zjistí, jaké podprsenky jste zvyklá nosit, a co od nové podprsenky očekáváte. Prohlédne si Vás a odhadne, jakou velikost byste asi mohla mít (klasického měření se nedočkáte). S Vaším svolením s pomocí stylistky vyzkoušíte v kabince různé střihy a velikosti a zhodnotíte, jak Vám sedí. Na nevhodné podprsence vysvětlí, co je špatně, co zlepšit a případně jak se dá postava zeštíhlit jen za pomoci dobře zvoleného tvaru a velikosti podprsenky. Na závěr Vám stylistka poradí, jak o prádlo pečovat a jak ho ukládat do šatníku.

 

Celý BRA-FITTING je především o tom, abyste odcházela spokojená a s vědomím, že máte správně padnoucí prádlo, které Vám může pomoci i od bolestí zad.

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.




Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení

bilomodra-sales-green-button-refinancujte-s-kytkou-roboto-300x250.jpg

Paní Marie oslavila v příbramské LDN 104. narozeniny Paní Marie oslavila v příbramské LDN 104. narozeniny

Mezi gratulanty se připojil i předseda představenstva MUDr. Stanislav Holobrada. Narodila se ještě před založením Československa, jehož výročí si v těchto týdnech připomíná veřejnost.

Na silnicích to bude „houstnout” Nejvíc se budou v létě opravovat silnice na Praze-východ, Kutnohorsku a Benešovsku TOPTRANS hledá zaměstnance
Reklama
Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018? Hledáš program na víkend 10.-12.8.2018?

Máme pro Tebe skvělou zprávu! Naše Parta YCDI.cz bude v sobotu 11.8. pořádat SKATEBOARDOVÉ a BMX závody v U-rampě na své kulaté 10. narozeniny.

Vysoký Chlumec na den obsadili vojáci Monínec patří psům již pošesté Program KDJS
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední