Dnes je středa 30.09.2020

Fotbalisté Tatranu Sedlčany zvítězili v přípravném utkání!

datum: 10.08.2020
autor: VM

Fotbalisté Tatranu Sedlčany sehráli v neděli 9.srpna s účastníkem krajského přeboru FK Komárov na hřišti soupeře další přípravný zápas, a po dobré hře zvítězili 4:2 /2:1/.

Hráči Tatranu hned od začátku i přes parné počasí ovládali hru. První střelu končili na obraně. Do vedení šli domácí po chybě Tatranu už v 6.minutě 1:0. Domácí se radovali jen čtyři minuty a bylo vyrovnáno, to se k odraženému míči dostal Novotný a prudkou střelou vyrovnal na 1:1. V 17.minutě skončila střela Davida Krůty na tyči po pěkné akci Čipery. V prvním poločase byl hodně aktivní ve střelbě Dvořák, ale žádná se neujala. Ve 43.minutě vyvezl míč Řehák a všimnul si nabíhajícího Haška a míč mu na dvacetimetrovou vzdálenost přesně přihrál, Hašek obešel i brankáře a poslal Tatran do vedení 1:2.

 

V 54.minutě napodobil svého staršího spoluhráče Řeháka Sosnovec, vyvezl míč a přihrál Haškovi, ten obešel obránce a na první tyč nezadrženě skóroval 1:3. V 72.minutě propadla celá obrana Tatranu a bylo to 2:3. V 82.minutě uzavřel skóre David Krůta po přihrávce Kouklíka 4:2.Mladí hráči Tatranu opět ukázali, že rostou ve výborné fotbalisty.

 

Další přípravný zápas odehraje Tatran Sedlčany ve středu v Jinočanech s Motorletem od 18.00 hod.

 

Sestava Tatranu Sedlčany:

 

Dřevojan Lukáš /od 30.min.Glogar / od 60.min. Dřevojan Filip,

Doubrava, Řehák, Sosnovec, Krůta Milan, Krůta David,

Dvořák, Novotný, Soldát, Čipera, Hašek od 46.min Sirotek za Soldáta, Kouklík za Krůtu Davida,

Sochůrek za Čiperu, od 65.min.Čipera za Dvořáka, v 75.min. Krůta David za Haška

 

Zdroj: Jiří Voráček

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Pozor na nálezy munic - policie vyzývá k opatrnosti!

Opakovaný nález munice, krádež v restauraci a nehoda nákladního auta s motorkou. Více v článku.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti Zámek v Mníšku nabízí o víkendu bohatý program pro děti

Prodloužený víkend na zámku v Mníšku nabídne zábavné i poučné programy pro děti, otevřeno bude i na sváteční pondělí 28. září.

Přijďte do muzea v Sedlčanech na výstavu! Svátek seniorů se odkládá Mistři Evropy a ČR se sjedou na dřevorubeckou show!
Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku! Olympijští reprezentanti vystoupí ve skateparku!

Příbramský skatepark je místem, které je vyhledávané i mezi špičkovými skateboardisty. Svědčí o tom fakt, že Příbram je jednou ze tří zastávek při unikátní tour českých skateboardových reprezentantů.

V Benešově se uskuteční Mistrovství ČR ve StreetWorkoutu Rallycross Cup opět v Sedlčanech! Fotbalisté Tatranu Sedlčany zvítězili v přípravném utkání!
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým Na burze v Sedlci můžete sehnat kromě oblečení třeba i karnevalový kostým

Sedlec – Je to přesně rok, co ženy z SDH Sedlec uspořádaly první prodejní burzu. Tentokrát, už po páté, se uskuteční od 22. do 24. listopadu.

Ekorada na tento měsíc: Účinná klimatizace zdarma Chemie a světlo na biochemickém kurzu Výtvarný kurz G a SOŠE v lomu Bořená Hora
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední