Dnes je úterý 17.05.2022

Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce 2017

datum: 23.05.2017
autor: Jiří Matouš ml.

Pomoc (nejen) pro rodiny s dětmi. Farní charita Starý Knín pomáhá v Dobříši, od 2. května na nové adrese a pracoviště má i v Sedlčanech.

Dostala se Vaše rodina do problémů? Obraťte se na Farní charitu Starý Knín, která Vám může pomoci. V rámci projektu „Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce 2017” nabízí psychoterapeutické a právní poradenství i pomoc speciálního pedagoga. Odborná pomoc je poskytována zdarma formou individuálního poradenství, seminářů a tréninkových aktivit.

 

Obrátit se na nás mohou všechny rodiny, které jsou ohroženy vážnou krizí, a snaží se předcházet problémům, jež nejsou schopné řešit samy. Nebojte se nás kontaktovat na tel: 730 925 459 či na emailové adrese poradenstvi@socialnipece.cz nebo přijďte osobně na nové kontaktní místo v Pražské ulici č. 271, Dobříš (každý všední den od 8 – 12 hod.). Na novém místě nedaleko náměstí, v budově bývalého zlatnictví naproti „Staré lékárně”, se pak budou konat například i volnočasové kroužky pro děti ze sociálně znevýhodněného prostředí, organizovat se opět bude potravinová pomoc a přesune se sem i dětský klub. Během prázdnin se v domě uskuteční dva příměstské tábory.

 

Na nové místo se přestěhoval i charitní projekt na podporu pracovních příležitostí pro sociálně znevýhodněné lidi z Dobříšska – textilní dílna a krámek Rukama Nohama.

 

Všechny informace o činnosti charity na: www.socialnipece.cz. Aktivity projektu „Farní charita Starý Knín pomáhá rodinám s dětmi i v roce 2017” jsou podpořeny z dotačního programu Rodina.

 

Farní charita Starý Knín, sociálně aktivizační služba pro rodiny s dětmi, 263 02 Dobříš, Pražská 271, pracoviště Sedlčany 264 01, Zahradní 1242.

Nabízí sociálně-právní poradenství, pomoc a podporu při konfliktním kontaktu rodiče s dítětem. Pomoc a podporu v obtížné realizaci střídavé péče rodičů o dítě, doprovody rodičů a dětí dle možností a potřeb. Pomoc se školní přípravou a sociální pomoc a podporu v bydlišti klienta.

 

Kontakty:

Sociální pracovnice:

Bc. Kateřina Pilíková,

tel.: 734 646 873 DiS.

pilikovakaterina@socialnipece.cz

 

Bc. Veronika Hronová

tel.: 734 760 980

hronovaprojekt@seznam.cz

 

Vedoucí služby:

Mgr. Noemi Trojanová

tel.: 731 143 870

vedoucisas@socialnipece.cz

 

Provozní doba:

Středa: 8:30 – 18:00 hod.

Čtvrtek: 8:30 – 15:00 hod. a dále dle předchozí telefonické dohody na výše uvedených telefonních číslech

 

Zdroj: Simona Marvan Krausová, Farní charita Starý Knín

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články
Skupina Pakáš slaví 20 let! Oslavte to s nimi i s jejich hosty

Příbramská kapela Pakáš působí na hudební scéně již 20 let. To už je pořádný důvod k velkolepé oslavě, na kterou Vás srdečně zveme do Junior Klubu v Příbrami.

pokračování...


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Reklama
Podívejte se na nejbližší kulturní akce v KDJS! Podívejte se na nejbližší kulturní akce v KDJS!

Víkend se pomalu blíží, počasí je krásné a my máme pro vás pozvánku na nejbližší kulturní akce, které jsou pro Vás připraveny v KDJS.

Skupina Pakáš slaví 20 let! Oslavte to s nimi i s jejich hosty Oslavíme 35 let kapely E!E Přehled kulturních akcí v KDJS
Reklamní sdělení
Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední