Dnes je pondělí 20.03.2023

Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!

datum: 07.06.2022
autor: VM

V pátek 10. června areál Nového rybníka ovládnou bezpečnostní složky, složky integrovaného záchranného systému a další organizace, které svoji činnost předvedou při čtvrtém ročníku akce Den bezpečné Příbrami.

„Čtvrtý ročník akce Den bezpečné Příbrami nám v letech 2020 a 2021 překazila covidová opatření. O to více nás nyní těší, že se v pátek 10. června budeme moci opět setkat a představit veřejnosti činnost jednotlivých složek. V čase od 9 do 16 hodin bude připravena řada dynamických i statických ukázek,“ zve na Den bezpečné Příbrami místostarostka Zorka Brožíková s tím, že své si najdou všechny věkové skupiny.

 

Stejně jako v minulých ročnících, i letos budou mít v areálu Nového rybníka svá stanoviště nejen ty nejznámější složky jako Policie ČR, Záchranná služba, Hasičský záchranný sbor, Armáda ČR, ale setkat se budete moci také např. se zástupci Celní správy, kteří předvedou mobilní rentgen, přítomni budou zástupci Českého červeného kříže, Oblastní nemocnice Příbram, stanoviště zde bude mít BESIP a řada dalších organizací. K vyzkoušení bude mimo jiné laserový střelecký trenažér či otočný simulátor nárazu. Své vybavení předvedou příslušníci pyrotechnické služby a chybět nebude koňská hlídka Městské policie hl. m. Prahy. Návštěvníky dále čeká prezentace projektu Příprava občanů k obraně státu (POKOS), řada dynamických ukázek činnosti jednotlivých složek a také tematický fotokoutek.

 

„V rámci akce Den bezpečné Příbrami bude od 12 do 15 hodin Městská policie Příbram zajišťovat forenzní značení kol a koloběžek. Pokud tedy občané zvažují, že si své sportovní prostředky nechají touto metodou označit, mohou tak učinit při návštěvě akce,“ doplňuje informace Lucie Máchová, manažerka prevence kriminality.

 

Informace a pozvánku naleznete také zde.

 

zdroj: Eva Švehlová, tisková mluvčí, město Příbram

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Hledáme kronikáře nebo kronikářku Hledáme kronikáře nebo kronikářku

Město Příbram hledá nového kolegu nebo kolegyni pro vedení kroniky města od roku 2023. Cílem je plynulé navázání na práci současné kronikářky, která ukončí svoji činnost na konci roku 2022.

Poznávejte Příbram s knížkou plnou slev! Sezóna motorek je tu: Co udělat pro maximální bezpečí? Den bezpečné Příbrami - už tento pátek!
Reklama
Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem Pro Macíka už se staví závodní kamion na Dakar 2023. Arnošt se stane požárníkem

Do Dakaru 2023 zbývá půl roku. Ale přípravy na další ročník legendárního dálkového závodu už se roztáčejí na plné obrátky. Posádka pilota Martina Macíka se těší na závodní rozcvičku během blížící se rally Baja Aragon.

Další Rallycross Cup v Sedlčanech! Příbramský půlmaraton startuje v sobotu Závodníci z Dakaru se potkají na soustředění v Sedlčanech a Přerově. Fanoušci budou u toho
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů Učebnice nebo aktivity pro děti. Nadace Via pomáhá se začleněním nových sousedů

Po celé ČR vznikají aktivity, které pomáhají se začleněním nových sousedů z Ukrajiny. Stojí za nimi dobrovolníci, spolky, neziskové organizace i obce a pomáhají například se vzděláváním, připravují aktivity pro děti nebo propojují místní a nové sousedy pořádáním sousedských setkání.

Z Ukrajiny mezi nás. Nadace Via vyhlašuje grantovou výzvu pro začlenění nových sousedů Jarní online Srdíčkové dny pomáhají čtyřleté Adélce Startují zimní Srdíčkové dny! Stejně jako loni potrvají kvůli pandemii až do ledna
Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední