Dnes je středa 01.12.2021

Co pro vás chystá KDJS na nejbližší dny?

datum: 15.10.2021
autor: VM

Máme pro Vás pozvánku na nejbližší kulturní akce v KDJS, na víkend i na následující týden.

V sobotu 16. října 2021 od 20 hodin uvádíme českou komedii DENÍČEK MODERNÍHO FOTRA.

Někdy vás život náhodně dostane do situace, kterou nečekáte, ale musíte se s ní vyrovnat jako chlap! Nataša a Dominik se neplánovaně stanou rodiči. Nataša, úspěšná designérka hraček pro děti, dokáže rodinu lépe finančně zabezpečit, a tak se dohodnou, že hlavní část péče o novorozence převezme jako otec na mateřské dovolené Dominik. Ten přistupuje k úkolu s poněkud naivní představou, že mu poskytne dostatek času napsat konečně knihu, kterou dlouho plánuje. Chyba lávky! Dominik musí vynaložit veškerou vynalézavost, aby během prvního roku vůbec zvládnul péči o malého Čeňka, z níž se chvílemi stává boj o přežití. Díky soužití s malým človíčkem však také objeví, kolik podob může mít láska…

Mládeži přistupné.

Vstupné 120 Kč.

 

Zejména pro děti je určeno představení, které uvádíme v neděli 17. října od 10.00. Je jím oblíbené ŠTÍSTKO A POUPĚNKA.

Představení uvádí v KDJS Sedlčany společnost MOTTYGO.

Vstupenky prodává výhradně společnost TICKETPORTAL.

 

Dalším programem v úterý 19. října od 19.30 hodin bude divadelní představení /součást předplatného divadla - pochopitelně je určené nejen pro držitele předplatného, ale pro všechny zájemce, kteří si zakoupí vstupenku na jednotlivé představení/ COMMEDIA FINITA. Ema Destinová - mimořádně nadaná operní pěvkyně světového formátu, která v Čechách neobstála. Viktorie Hradská mistrně vykreslila poslední léta života velké pěvkyně, které trávila v Čechách, očima čtyř žen – očima učitelky hudby, uklízečky, placené společnice a komorné. Čtyři monology plné závisti, žárlivosti, nepochopení, v podání známých hereček, nám vtipnou formou ukazují stále přítomnou českou malost, která potírá velké talenty… Představení je velice úsměvné a navíc s autentickými ukázkami světových árií operní zpěvačky. Tak trochu nastavené zrcadlo české povahy.

Vstupné: 340,-.

Délka představení cca 100 minut + přestávka.

 

Poslední avízo je na zajímavou projekci FILMOVÉHO KLUBU Sedlčany, která se bude konat ve čtvrtek 21. října 2021 ve 20 hodin. Promítán bude /- a to dokonce klasicky z filmového pásu a navíc za osobní účasti skvělého kameramana filmu pana Jaromíra Šofra -/ československý film režiséra K. Kachyni z roku 1965 AT´ ŽIJE REPUBLIKA.

 

Od zahájení sezony 2021/2022 je v KDJS provoz, který podléhá aktuálním vládním opatřením a omezením souvisejícím s covidem /respirátory, negativní test, prodělání nemoci či platné očkování/. Prosíme návštěvníky, aby tato opatření respektovali v aktuálně platném rozsahu. Za to předem děkujeme a těšíme se na setkání v KDJS.

Podrobnější informace o uváděných pořadech naleznete také na www.kdjs-sedlcany.cz , kde je možné i zakoupit vstupenky na tyto i následující pořady.

 

zdroj: Martin Severa, ředitel KDJS

Sdílet na Facebook Sdílet na Facebook

Diskuse

Přidat příspěvek

Příspěvky vyjadřují názory čtenářů. Redakce nemůže ovlivnit jejich obsah. Vyhrazuje si však právo je odstranit. Kdy smažeme Váš vklad? Bude-li odporovat pravidlům diskuse.

 

Formulář musíte vyplnit celý, ale v diskusním příspěvku se objeví pouze vaše přezdívka a text.
Jméno a příjmení:
Přezdívka:
E-mail:
Telefon:

Text zprávy:

Nejčtenější články


Nejnovější blogy
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

pokračování...
reklamní sdělení
Značka kvality pro Domov seniorů Značka kvality pro Domov seniorů

Domov seniorů spadající pod Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram získal Značku kvality v sociálních službách – uděleny byly čtyři z pěti možných hvězdiček.

První domácí lyžování bude na Monínci, program sezóny se zaměří na rodiny s dětmi Již tuto sobotu se sází Alej svobody - jaký bude program? Výročí HZS! Připravena je moderní technika, chybět ale nebude ani historický koutek
Reklama
Kultura nekončí! Co chystá KDJS na další dny? Kultura nekončí! Co chystá KDJS na další dny?

Máme pro vás pozvánku na nejbližší kulturní akce, které jsou připraveny v KDJS Sedlčany a které je i po aktualizaci covidových opatření možné realizovat.

Program KDJS pro následující dny Aktuální nabídka akcí v KDJS! Tradiční pozvánka na kulturní akce v KDJS!
Reklamní sdělení
http://fotoruze.cz/ http://fotoruze.cz/

Fotografie reportážní všeho druhu - svatební, dětský svět, partnerské foto, maturitní plesy i motorsport

Václav Peterka Václav Peterka

Pete-video – Amatérské video a fotografie z jakékoliv vaší akce

Reklama
Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars Konec světa přichází, elita už odletěla na Mars

UPOZORNĚNÍ: Tento článek parodizuje konspirační teorie a není míněn nijak vážně. Berte jej tedy s humorem a nadsázkou. Vzhledem k mému zájmu o vědu bylo jasné, že se dříve nebo později dostanu k nějakým tajně střeženým informacím, které jsou normálním lidem celkem nedostupné. Že se ale dozvím něco tak příšerného o našem osudu mne nikdy nenapadlo!

Až naprší a uschne Ples ve Vídni Sobota - den poněkud všední